Představení Lékárny DUO

Dobrý den,

dovolte mi, abych Vás jako vedoucí lékárny přivítal a provedl naší novou webovou prezentací. Lékárna Duo je nedílnou součástí Vsetínské nemocnice a.s. Jak sám název napovídá, má dvě spolupracující, propojená pracoviště, a to v poliklinice a nově také v hlavním nemocničním areálu. Připravujeme pro Vás pravidelně akční nabídky, držitelům zákaznických karet lékárny DUO hlídáme nevhodné kombinace léků, případný problém ihned řešíme ve spolupráci s lékařem. Nabízíme léky i zdravotnické prostředky bez, případně s minimálním doplatkem.

Na starosti nemáme pouze výdej léčiv pacientům. Nemocniční lékárna je důležitým logistickým uzlem pro dodávku léků, zdravotnického materiálu a prostředků zdravotnické techniky, určených pro všechna oddělení nemocnice, pro praktické i odborné lékaře.

Úloha nemocniční lékárny je specifická, její zisk je využíván k dalšímu rozvoji nejen lékárny, ale i celé nemocnice. Vyzvednutím léčiva v Lékárně Duo v nemocnici či v poliklinice, se tak můžete také Vy podílet na rozvoji nemocnice, zachování dostupné a kvalitní zdravotní péče ve vsetínském regionu.

Vedoucí lékárny Mgr. Tomáš Svoboda

Čím se zabýváme

  • Hlavní náplní naší práce je příprava, kontrola a výdej léčiv.
  • Snažíme se zabezpečit léčiva, zdravotnický materiál a prostředky zdravotnické techniky nejen pro veřejnost a ordinace praktických a odborných lékařů, ale především pro nemocnici samotnou a další zdravotnická zařízení v regionu.
  • Poskytujeme nemocnici odborné informace týkající se oblasti léčiv a jejich náhrad, informujeme o aktuálním dění na trhu s léčivy, o výpadcích či stahování jednotlivých léků
  • Kontrolujeme správné zacházení s léčivy na odděleních.
  • V současné době hromadně připravujeme především oční přípravky, sterilní roztoky v malých objemech, roztoky, masti, mazání, čípky a dělené prášky.
  • Jsme odborným garantem kvality a ekonomické výhodnosti zdravotního a biologického materiálu.

O veškerých činnostech naší lékárny se můžete dozvědět více právě na této prezentaci. Přáli bychom si, abyste i Vy využili našich služeb a neváhali se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem, dotazem či problémem. Pracovníci lékárny Vám vždy ochotně pomohou vybrat nejen správný lék z volného prodeje, ale také vám například poradí, za které léky doplatíte nejméně. Doufáme, že i v budoucnu zůstanete našimi věrnými klienty, protože pro Vás chystáme řadu příjemných překvapení a výhod.